HOŞGELDİNİZ.

ALFAGEN YEM KATKI MADDELERİ

ALFAGEN olarak; iyileşmeyi ve sağlığı destekleyen yüksek kaliteli biyoteknolojik hayvan yemlerini araştırmakta, geliştirmekte ve üretmekteyiz.

ALFAMIX

ÖZEL KARIŞIMLARIMIZ

Size özel olarak tasarlanmış, yenilikçi ürünler, farklı ihtiyaçlarınıza uygun olarak sunulmuştur.

Antioksidan Karışımları

ALFADOX oksidasyona oldukça duyarlı olan balık unu, balık yağı ve su ürünleri yemi için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür ve besleme verimliliği için lezzeti korur.

Sindirim düzenleyici

ALFATOX + kanıtlanmış yüksek etkinliğe sahip sindirim ve bağırsak aktivitesi düzenlenme, mikotoksin tutma ve bağışıklığı güçlendirme yeteneği olan doğal bileşenlerin stratejik bir karışımıdır.

Dermatolojik Premiks

ALFADERM, kedilerde ve köpeklerde parlak ve sağlıklı bir tüy oluşturmak ve sürdürmek için mineral, vitamin, yağlar ve esansiyel amino asitler içeren bir premikstir.

ALFAWALL MOS-BETA Glukan

ALFAWALL Saccharomyces cerevisiae maya hücre duvarından elde edilen β-glukanlar ve mananoligosakkaritler (MOS) açısından zengin bir simbiyotik katkı maddesidir. ALFAWALL, patojenlerin bağırsak sistemine yerleşmesini engeller, fagositik hücrelerin bağışıklık aktivitesini uyarır, Lactobacillus ve Bifidobacteria gibi faydalı bakterilerin etkisini artırarak hastalıklara karşı bir bağışıklık duvarı oluşturur. Bu etkiler, yem verimliliğini artırır, büyüme hızını artırır ve mortaliteyi azaltır.

Beyin & Hafıza Desteği

NUTRIMIND içerdiği yüksek antioksidanlar ve anti-enflamatuar flavonoidler ile bilişsel beyin fonksiyonlarını artırır ve hafıza kaybını azaltır. Hayvanlardaki yüksek fenol seviyeleri, beyin hücrelerini dejenerasyondan korur.

Pelet Bağlayıcı

ALFABIND düşük içerik oranına sahip doğal sakız ve mineral bazlı bir taşıyıcı maddenin doğal bir bileşimidir. Bu, yemin güvenliğini ve dolayısıyla gıdayı etkilemeden pelet formunda beslemeyi etkili bir şekilde sağlayabilir. Bu, yem ihtiyaçlarınıza etkili bir çözüm sunar ve nihayetinde yatırım getirinizi artırmaya yardımcı olur.